issn: 2308-3778

issn online: 2411-0361

ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

"Теоретико-методичні проблеми виховання

дітей та учнівської молоді"

Інформація про систему рецензування

1. До збірника наукових праць "Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді" приймаються статті відповідної тематики. Стаття, що не задовольняє тематиці або вимогам видання, може бути відхилена відразу безпосередньо Головним редактором.

 

2. Редакція збірника підтримує світові стандарти прозорості процесу рецензування, тому практикує «сліпе» рецензування рукописів.

 

3. Статті, подані до збірника, протягом тижня надсилаються на рецензування експерту зі складу редакційної ради. Він ознайомлюється з анотацією статті, після чого погоджується або відмовляється рецензувати поданий матеріал у зв’язку з його відповідністю чи невідповідністю тематиці збірника.

 

4. У двотижневий термін рецензенти ознайомлюються з матеріалом та оцінюють його науковий рівень, заповнюючи "ФОРМУ РЕЦЕНЗУВАННЯ", яку редакція надалі надсилає авторові.

 

5. У представленій формі рецензенти вказують свої зауваження та завантажують файли з виправленнями або матеріалами, що можуть бути використані при доопрацюванні статті.

 

6. Після заповнення основної "Форми рецензування" експерти обирають одну із запропонованих рекомендацій:

 

  • Прийняти статтю – стаття готова до публікації і приймається без змін
  • Прийняти із виправленнями – стаття приймається, якщо автор врахує вказані зауваження
  • Повернути на доопрацювання – стаття не приймається, необхідне доопрацювання і повторне рецензування
  • Не прийняти статтю – стаття не відповідає вимогам

 

7. Після завершення процесу рецензування вся відповідна інформація відсилається авторові.  Протягом 1-2 тижнів автор доопрацьовує статтю та пересилає на адресу збірника її нову версію. Якщо після вказаного терміну стаття не повернута (або про затримку не повідомлено редакції) – стаття знімається з черги.

 

Процедура апеляції:

Якщо автор не погоджується із певними зауваженнями рецензента, він має право надіслати апеляцію в редакцію у форматі «зауваження рецензента – коментар автора». Цей документ надсилається рецензентові, і спільно з редакцією приймається рішення щодо рукопису.

Якщо рішення прийняти не вдається, редакція призначає іншого  експерта.

 

Формування випусків:

Прийом статей відбувається з квітня по липень. До друку приймаються матеріали, що пройшли рецензування та отримали схвальний відгук. Кожен випуск затверджується Вченою радою інституту.

 

 

Збірник наукових праць постачає зареєстрованим читачам контент у миттєвому вільному доступі під ліцензією Creative Commons 4.0 Міжнародна. Користувачі мають можливість вільно читати, завантажувати, копіювати та розповсюджувати контент з некомерційною, навчальною і науковою метою із зазначенням авторства та із розповсюдженням на тих самих умовах.