issn: 2308-3778

issn online: 2411-0361

ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

"Теоретико-методичні проблеми виховання

дітей та учнівської молоді"

Індексування в Index Copernicus International Journals Master List 2018

index cop

Вітаємо редакційну колегію, авторів публікацій та читачів збірника наукових праць «Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді» з успішною індексацією видання Index Copernicus International Journal Master List 2018.

 

 

Читати

Індексування в Index Copernicus International Journals Master List 2017

index cop

Збірник наукових праць Інституту проблем виховання НАПН України «Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді» поданий для індексування в Index Copernicus International Journals Master List 2017.

 

 

Читати

Проіндексовано в Index Copernicus International Journals Master List 2016

ICI indexed

Вітаємо редакційну колегію, авторів публікацій та читачів збірника наукових праць «Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді» з успішною індексацією видання в Index Copernicus International Journals Master List 2016.

 

 

Читати

Проіндексовано в Index Copernicus International Journals Master List 2015

ICI indexed

Вітаємо редакційну колегію, авторів публікацій та читачів збірника наукових праць «Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді» з успішною індексацією видання в Index Copernicus International Journals Master List 2015.

 

 

Читати

Індексування в Index Copernicus International Journals Master List 2015

index cop

Збірник наукових праць Інституту проблем виховання НАПН України «Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді» поданий для індексування в Index Copernicus International Journals Master List 2015.

 

 

Читати